Detoxikační nápoje

Potřebujete své tělo očistit od škodlivých toxinů a jedů? Je načase do svého jídelníčku zařadit detoxikační nápoje, které nejen, že tělo zbaví škodlivých látek, ale také mu přinesou potřebné vitaminy, minerály a jiné tělu prospěšné látky. Detoxikační nápoje Vitagrass jsou unikátní zejména svým složením, čímž se výrazně odlišují od konkurence. Skrývají v sobě totiž vyklíčená semínka, která dělají z šťávy kvalitnější a zdravější nápoj obohacený o velké množství biologicky aktivních látek, jako jsou enzymy, makroelementy a mikroelementy. 

Detoxikační nápoje, stejně jako zdravé sladké kaše či slané kaše, dlouhodobě prospívají lidskému zdraví a dobíjí tělo pozitivní energií

 
790
7911790791
Značky
  • Detox program Akce Novinka Tip Kód: 90
    Na dotaz Značka: Energieser s.r.o.

    Detoxikačni nápoje z nakličených semen a zrní

    Pití zdravých detoxikačních nápojů Vitagrass Life Food Drink z naklíčených semen a zrní je jeden z nejlepších způsobů, jak posílit svůj imunitní systém, povzbudit metabolismus, jak detoxikovat organismus a získat dobrou náladu po celý den. Unikátnost těchto koktejlů spočívá v jejích složení, které obsahuje zmiňovaná vyklíčená semínka. 

    790 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem